Hitri razgovori z delodajalci na 7. karierni tržnici v živo - PRESTAVLJENO

• Kje: Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor, Velika dvorana
  • Izvajalec: Karierni center UM v sodelovanju s predstavniki delodajalcev
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Tudi v sklopu 7. karierne tržnice v živo, ki bo potekala dne 15. 4. 2020, bodo organizirani hitri, informativni razgovori z delodajalci.

Prijave se zbirajo do 11. 3. 2020, tako, da pošljete svoj CV in spremno pismo na .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov) (Zadeva: Hitri razgovor z (naziv delodajalca)). Na razgovor bo povabljenih 6 prijavljenih kandidatov, ki bodo obvestilo o izboru prejeli do 27.3.2020.

Hitri razgovori bodo potekali z naslednjimi delodajalci:

1. AGILCON, informacijske tehnologije, d.o.o.
  2. Šumer d.o.o.
  3. Agitavit Solutions d.o.o.
  4. Enterpryze d.o.o.
  5. WEILER Abrasives d.o.o.
  6. Mips, programska oprema d.o.o.
  7. Pomgrad d.d.
  8. Zavod center Nova
  9. Lasertehnik Marfin d.o.o.
  10. Lek farmacevtska družba d.d.
  11. ADECCO H.R. d.o.o.
  12. Talum Tovarna aluminija d.d. Kidričevo d.d.
  13. Deloitte Slovenija d.o.o.
  14. NXP Semiconductors Austria
  15. SSI Schaefer d.o.o.
  16. Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o.
  17. IDTR, Inštitut za digitalno transformacijo Maribor
  18. KGZS - Kmetijsko gozdarski zavod Maribor

Kot del spremljevalnega programa na 7. karierni tržnici v živo bodo potekale tudi simulacije hitrih razgovorov s predstavniki delodajalcev na področju suficitarnih poklicev. Simulacije bodo potekale z naslednjimi delodajalci:

1. Univerzitetna knjižnica Maribor

2. Zavod PIP

3. Zavod Bistra Ptuj

4. Moj Biro

5. Zavod RS za zaposlovanje

Prosimo, upoštevajte zgoraj naveden način prijave. Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na elektronskem naslovu: .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov)

Spodnji napis "Prijava na dogodek ni več mogoča!" je brezpredmeten.

Dogodek 7. karierna tržnica v živo je prestavljen na drug termin. Informacije o novem terminu in morebitnih spremembah bodo znane naknadno.

Za ta dogodek se ne izdaja elektronskih potrdil o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.

PRIJAVA NA DOGODEK NI VEČ MOGOČA!