Hitri zaposlitveni razgovori - FIMA ZNANJE - Izobraževalni center tujih jezikov

• Kdaj: sreda, 18. april 2018, ob 12:00
  • Kje: Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, Maribor, Velika dvorana UM.
  • Izvajalec: FIMA ZNANJE - Izobraževalni center tujih jezikov.
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Prijava na hitre zaposlitvene razgovore s FIMA ZNANJE - Izobraževalni center tujih jezikovv sklopu dogodka "5. karierna tržnica v živo".

Iskani profili:

• Različne jezikoslovce:
    • Prof. angl. in nemškega jezika in drugih jezikov
    • Lahko so tudi prevajalci, vendar bolj zaželeni profesorji.

____________________________________________________

* Prijavite se, če ustrezate profilu, ki ga delodajalec išče.

Med 20 prijavljenimi kandidati bomo na osnovi:

• izkušenj, povezanih s področjem dela,
  • dodatnih neformalnih izobraževanj in usposabljanj,
  • obštudijskih dejavnosti,
  • morebitnega prostovoljnega dela,
  • študentskih izmenjav,
  • znanja tujih jezikov,
  • komunikacijskih, organizacijskih, strokovnih, računalniških in
  • drugih kompetenc ter
  • slovnične korektnosti,

izbrali največ 8 kandidatov za vsakega delodajalca, ki bodo sodelovali na tako imenovanih hitrih zaposlitvenih razgovorih z delodajalci.

Vsak izbran kandidat se bo predstavil samo kadroviku podjetja, za katerega se je prijavil in bo tudi izbran (prejeli boste obvestilo o izbiri oziroma neizbiri).

Po prijavi na HITRE ZAPOSLITVENE RAZGOVORE s predstavniki organizacij - v sklopu dogodka "5. karierna tržnica v živo", boste v torek, 13. marca 2018, na vaš elektronski naslov prejeli dodatne informacije o tem, kam boste v posredovali vaš življenjepis in motivacijsko pismo. Oboje boste morali posredovati najkasneje do nedelje, 18. marca 2018. Dodatne napotke o tem, kako sestaviti svoj življenjepis, najdete na spletni strani Kariernega centra UM.

Izbrani kandidati boste prejeli obvestilo o izbiri, pri čemer bomo zgolj z izbranimi študenti/diplomanti svetovalci Kariernega centra UM opravili tudi priprave. Te bodo v četrtek, 12. aprila 2018, ob 11. uri in bodo obvezne za izbrane kandidate. Za več informacij nam lahko pišete na elektronski naslov .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov).

PRIJAVA NA DOGODEK NI VEČ MOGOČA!