Predstavitev delodajalca in pridobivanje praktičnih izkušenj - Rdeči križ Slovenije

• Kdaj: torek, 4. april 2017, ob 12:00
  • Traja: 1 ura
  • Kje: Univerza v Marboru, Dvorana Južni stolp, Slomškov trg 15, Maribor
  • Izvajalec: Jerica Gaube, Rdeči križ Slovenije - Območno združenje Maribor
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Rdeči križ Slovenije – Območno združenje Maribor išče nove vzgojitelje-prostovoljce za vodenje skupin otrok na letovanju na morju v Punatu.

Vas veseli delo z otroci? Vas že poklicna pot vodi po tej poti, bi radi tudi poleti pričarali nasmehe na otroška lica? Vas študij pripravlja na takšno delo in si želite še več praktičnih izkušenj? Bi radi v prijetnem kolektivu in na svežem morskem zraku storil nekaj dobrega za naše najmlajše?

Na tokratnem predavanju se bo kot delodajalec predstavil Rdeči križ Slovenije - Obmožno združenje Maribor.

Hkrati bodo predstavili možnost pridobivanja praktičnih izkušenj, ki jih lahko dobite kot prostovoljec na letovanjih otrok v Punatu na otorku Krku.

Izvedeli boste vse:

• kdo se lahko prijavi,
  • kako se lahko prijavim,
  • kakšne so izkušnje tistih, ki so že bili vzgojitelji na Punatu,
  • kakšno bi bilo vaše delo in dolžnosti, če bi se odločili sodelovati,
  • kako vam lahko ta izkušnja koristi pri iskanju zaposlitve v prihodnosti...

Izkušnje nekdanjih prostovoljcev na letovanjih