6. september 2019

Akademija 2019 – družbena odgovornost z mladimi in za mlade na področju hotelirstva

Kako? Vključite se v projekt Akademija 2019 in 3 – dnevno usposabljanje učinkovitega vodenja, trajnostnega razvoja in družbene odgovornosti. Program usposabljanja je v prilogi. Vaš sodelavec/-ka bo na koncu usposabljanja pridobil/-a certifikat Vodja za družbeno odgovornost in trajnostni razvoj.

Program je zlasti namenjen mladim od 18. do 30. leta starosti in je zanje BREZPLAČEN. V okviru projekta se bodo mladi udeležili  še dodatno karierne orientacije v okviru delavnice MOJA KARIERA IN JAZ, ki jo bodo izvajali strokovnjaki Kariernega centra Univerze v Mariboru.

Kdaj? Usposabljanje za pridobitev certifikata za mlade in hotelirje v obliki seminarjev in delavnic bo potekalo v četrtek, 17.10., torek, 22.10. in petek, 25. 10.2019  od 9. do 15. ure. Zaključna prireditev s podelitvijo certifikatov bo v torek, 12.11.2019.  Dodatna delavnica karierne orientacije za mlade z naslovom MOJA KARIERA IN JAZ bo potekala 5.11.2019 v prostorih Univerze v Mariboru.

Kje? V dogovoru s Kooperativno hotelirjev Maribor v treh izbranih mariborskih hotelih in v Kariernem centru Univerze v Mariboru.

Koliko? UDELEŽBA ZA MLADE DO 29. LET JE BREZPLAČNA! Cena za hotelirje in druge podjetnike je znižana na polovico cene rednega usposabljanja (namesto 430 EUR plačate samo 215,00 EUR), saj nam je tokrat največji interes povezati hotelirje in podjetja z mladimi.

Ste že z nami? Prijavnica je priložena. Za več informacij prosimo pokličite Anito (031-344-883) ali Martino (051-365-443).

Prijavljena podjetja bodo lahko uveljavljala 20 % popust za prijavo na razpis za nagrado HORUS – Slovensko nagrado za družbeno odgovornost.

Veselimo se sodelovanja z vami!

Prijavnica Akademija 2019 Mladi.

Prijavnica za Vodenje družbene odgovornosti in trajnostnega razvoja podjetja.

Predstavitev projekta tukaj.

Več o certifikatu tukaj.