Trgovanje z vrednostnimi papirji in investicije 2. del

• Kdaj: četrtek, 15. november 2018, ob 16:00
  • Kje: Ekonomsko-poslovna fakulteta UM, Razlagova 14, Maribor, predavalnica PA
  • Izvajalec: David Fister, direktor trženja in razvoja, FINANČNA HIŠA d.o.o.
  • Univerza/fakulteta: Ekonomsko-poslovna fakulteta

Karierni center UM v sodelovanju z Ekonomsko-poslovno fakulteto UM organizira delavnico na temo trgovanja z vrednostnimi papirji in investicij.

Vsakemu od nas se poraja vprašanje, kam z denarjem, da bi od njega imeli kar se da največjo korist. Ena iz možnosti je seveda naložba denarja v vrednostne papirje ali investicije. Seveda pa se v to ne moremo podati brez predhodnega znanja, zato je dobro, da poznamo katere vrste vrednostnih papirjev obstajajo, kakšne so donosnosti, kakšna so tveganja,…

Vsebina 2. dela delavnice:

Predstavitev pravnega in davčnega okvirja trgovanja z vrednostnimi papirji in prikaz primera platform, kjer je mogoče trgovati z njimi. Predstavitev osnov različnih metod pri ocenjevanju primernosti same investicije v posamezni vrednostni papir. Prikaz vlaganja v vzajemne sklade kot alternative vlaganja neposredno v vrednostne papirje s prednostmi, ki jih imajo.

Gost: predstavnik Alte Invest d.d. bo predstavil trgovalne račune.

PRIJAVA NA DOGODEK NI VEČ MOGOČA!