11. karierna tržnica UM: KARIERNI TEDEN

• Kje: Maribor, Krško, Velenje, Celje, Brežice, Hoče
  • Izvajalec: Uveljavljeni strokovnjaki z različnih področij
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Znotraj Kariernega tedna 11. karierne tržnice UM se bo med 8. in 12. aprilom 2024 na članicah UM zvrstilo kar 15 dogodkov. Izkoristite priložnosti za mreženje, pridobivanje informacij in karierni razvoj. Več o posameznih dogodkih in prijave najdete s klikom na povezavo dogodka.

Dogodki niso omejeni samo na študente fakultete, ki jih gostijo: ne glede na to, kje oz. na kateri fakulteti študirate, se lahko udeležite vseh dogodkov.

Ponedeljek, 8. april 2024:

Torek, 9. april 2024:

Sreda, 10. april 2024:

Četrtek, 11. april 2024:

Vljudno vabljeni k prijavam na dogodke!

11. karierna tržnica UM se zaključi 17. aprila 2024 z edinstvenim TOP dogodkom.

"Prečekirajte" celoten program "11. karierne tržnice Univerze v Mariboru" in izkoristite priložnosti, ki vam jih ponuja!

11. karierna tržnica UM je letni dogodek, namenjen spodbujanju mreženja študentov in diplomantov UM ter ostalih mladih na trgu dela s potencialnimi delodajalci. Organizatorja 11. karierne tržnice UM sta Karierni center Univerze v Mariboru in Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Maribor in Ptuj.